2nd Hockey India Junior Women South Zone Championship 2024
Kadapa, Andhra Pradesh
10 - 17 Jul 2024
Local Time 2024-07-03 06:56:20
Under 19 Womens Outdoor
Appointment | Name | Country | Appointed By |
---|---|---|---|
Technical Delegate | MOGHUL MOHAMMED Muneer | IND | Hockey India |
Umpires Manager | VARDHAN Harsha | IND | Hockey India |
Technical Officer | Yazhini M Yalu Mohan | IND | Hockey India |
Technical Officer | Rekha Menda | IND | Hockey India |
Technical Officer | REDDY Ashok Meenakuru | IND | Hockey India |
Technical Officer | Allu Anil Kumar | IND | Hockey India |
Technical Officer | RAJESWARA RAO Nandikola | IND | Hockey India |
Technical Officer | Deivanai | IND | Hockey India |
Umpire | Lakshmi Mekala | IND | Hockey India |
Umpire | KUMAR Suresh | IND | Hockey India |
Umpire | P Soniya | IND | Hockey India |
Umpire | KUMAR Balaji | IND | Hockey India |
Umpire | RATHAN Devadasi | IND | Hockey India |
Umpire | RAWAT Mohit | IND | Hockey India |
Umpire | Krishnapriya | IND | Hockey India |
Umpire | GUGULOTH PRAVEEN | IND | Hockey India |
Umpire | S Swetha | IND | Hockey India |
Umpire | Saravanan T.R.Mohan | IND | Hockey India |
Umpire | WANKHEDE Ruchika | IND | Hockey India |
Umpire | Adapaka Arun | IND | Hockey India |
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
1 | KAR v TEL (RR) 06:30:00 |
||||
2 | UTN v KER (RR) 08:15:00 |
||||
3 | PUD v HAP (RR) 10:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
4 | KER v PUD (RR) 06:30:00 |
||||
5 | UTN v KAR (RR) 08:15:00 |
||||
6 | TEL v HAP (RR) 10:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
7 | KAR v PUD (RR) 06:30:00 |
||||
8 | UTN v TEL (RR) 08:15:00 |
||||
9 | HAP v KER (RR) 10:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
10 | PUD v UTN (RR) 06:30:00 |
||||
11 | KER v TEL (RR) 08:15:00 |
||||
12 | HAP v KAR (RR) 10:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
13 | KAR v KER (RR) 06:30:00 |
||||
14 | TEL v PUD (RR) 08:15:00 |
||||
15 | HAP v UTN (RR) 10:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
16 | 3rd RR v 4th RR (3rd / 4th Place) 06:30:00 |
||||
17 | 1st RR v 2nd RR (Final) 14:15:00 |
||||