2nd Hockey India Sub Junior Men Academy Championship 2024 - Zone A & B
Ghumanhera, New Delhi
4 - 14 Aug 2024
Local Time 2024-07-27 22:24:23
Under 16 Mens Outdoor
Appointment | Name | Country | Appointed By |
---|
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
1 | BBH v JAI (Pool A) 08:30:00 |
||||
2 | RKH v ABS (Pool B) 10:15:00 |
||||
3 | TNH v RSC (Pool C) 12:00:00 |
||||
4 | HRA v ASA (Pool D) 13:45:00 |
||||
5 | CHE v RKR (Pool A) 15:30:00 |
||||
6 | TVH v RRH (Pool B) 17:15:00 |
||||
7 | SHA v SGP (Pool C) 19:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
8 | RHA v JAI (Pool A) 08:30:00 |
||||
9 | SLH v ABS (Pool B) 10:15:00 |
||||
10 | TNH v SGP (Pool C) 12:00:00 |
||||
11 | NAM v GSA (Pool D) 13:45:00 |
||||
12 | BBH v RKR (Pool A) 15:30:00 |
||||
13 | RKH v RRH (Pool B) 17:15:00 |
||||
14 | GRA v RSC (Pool C) 19:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
15 | CHE v RHA (Pool A) 08:30:00 |
||||
16 | TVH v SLH (Pool B) 10:15:00 |
||||
17 | SHA v GRA (Pool C) 15:30:00 |
||||
18 | SHR v ASA (Pool D) 17:15:00 |
||||
19 | HRA v GSA (Pool D) 19:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
20 | RKR v JAI (Pool A) 08:30:00 |
||||
21 | RRH v ABS (Pool B) 10:15:00 |
||||
22 | SGP v RSC (Pool C) 15:30:00 |
||||
23 | NAM v SHR (Pool D) 17:15:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
24 | BBH v RHA (Pool A) 08:30:00 |
||||
25 | RKH v SLH (Pool B) 10:15:00 |
||||
26 | TNH v GRA (Pool C) 12:00:00 |
||||
27 | GSA v ASA (Pool D) 13:45:00 |
||||
28 | JAI v CHE (Pool A) 15:30:00 |
||||
29 | ABS v TVH (Pool B) 17:15:00 |
||||
30 | RSC v SHA (Pool C) 19:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
31 | RHA v RKR (Pool A) 08:30:00 |
||||
32 | SLH v RRH (Pool B) 10:15:00 |
||||
33 | GRA v SGP (Pool C) 15:30:00 |
||||
34 | HRA v SHR (Pool D) 17:15:00 |
||||
35 | ASA v NAM (Pool D) 19:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
36 | CHE v BBH (Pool A) 08:30:00 |
||||
37 | TVH v RKH (Pool B) 10:15:00 |
||||
38 | SHA v TNH (Pool C) 15:30:00 |
||||
39 | SHR v GSA (Pool D) 17:15:00 |
||||
40 | NAM v HRA (Pool D) 19:00:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
41 | 1st Pool A v 2nd Pool B (Quarter-Final 1) 08:30:00 |
||||
42 | 1st Pool D v 2nd Pool C (Quarter-Final 2) 10:30:00 |
||||
43 | 1st Pool B v 2nd Pool A (Quarter-Final 3) 15:30:00 |
||||
44 | 1st Pool C v 2nd Pool D (Quarter-Final 4) 17:30:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
45 | Winner 41 v Winner 42 (Semi-Final 1) 08:30:00 |
||||
46 | Winner 43 v Winner 44 (Semi-Final 2) 10:30:00 |
||||
# | Details | Umpires | Reserve/Video | Scoring/Timing | Technical Officer |
---|---|---|---|---|---|
47 | Loser 45 v Loser 46 (3rd / 4th Place) 08:30:00 |
||||
48 | Winner 45 v Winner 46 (Final) 10:30:00 |
||||